Aktualnie prowadzę :

Akademię Wokalną  - na zajęciach pracujemy z dziećmi i młodzieżą nad odpowiednią dykcją, emisją głosu, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym, higieną głosu oraz repertuarem różnicowanym pod względem: charakteru, tematyki oraz stylistyki muzycznej (wszystkie działania, koncerty i sukcesy dzieci można zobaczyć na  Facebook’u  -Akademia Wokalna MDK w Koninie)
https://www.facebook.com/akademiawokalnaMDK/

Przedszkole Artystyczne „Mamo, tato, pobaw się ze mną” są to zajęcia muzyczno-ruchowe, parateatralne i plastyczne dla najmłodszych dzieci w wieku 1-3 lat  oraz ich rodziców. Zajęcia pobudzają rozwój mowy, słuchu, pamięci i myślenia. Uczą dziecko koncentracji uwagi, spostrzegawczości i otwartej komunikacji w grupie, natomiast zabawy plastyczne stymulują umiejętności manualne, rozwijają percepcję wzrokową i spostrzegawczość.

Wyzwaniem były dla mnie pierwsze kroki w Towarzystwie Teatralnym „Ele Mele”, grupie składającej się z instruktorów MDK z którym realizowałam spektakle teatralne i imprezy dla przedszkolaków.

Systematycznie staram się brać  udział w warsztatach i kursach dokształcających, które doskonalą mój warsztat pracy.  Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą z innymi, a na zajęciach cenię sobie kreatywność, odwagę i poczucie humoru.