|
|
|
W piątek 27 kwietnia w sali kameralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie, miłośnicy muzyki i poezji spotkali się na koncercie zatytułowanym ,,Wiosna ach to Ty”. To trzeci w tym roku szkolnym koncert z cyklu spotkań - ,,Cztery pory roku w MDK”.
|
|
Dnia 28.03.2012 odbyły się wstępne eliminacje do 17 Ogólnopolskiego Konkursu Wygraj Sukces. Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie reprezentowały Michalina Prządka, Dagmara Deszcz, Aleksandra Windyga, Aleksandra Klapsa i Karolina Wróbel.
|
|
XVIII Międzypowiatowy Przegląd Twórczości Plastycznej Przedszkoli pn.: „Podróż dookoła świata” |
|
|
|
|
W dniach 19-20 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbył się XVIII Międzypowiatowy Przegląd Twórczości Plastycznej Przedszkoli pn.: „Podróż dookoła świata”. W Przeglądzie wzięło udział 45 przedstawicieli 23 przedszkoli: Oddział przedszkolny przy SP w Kozarzewie, Przedszkole Publiczne w Ruszkowie Pierwszym, Oddział przedszkolny przy SP w Siąszycach, Ośrodek Przedszkolny w Grzegorzewie, Przedszkole Gminne w Grzegorzewie, Oddział Przedszkolny przy SP w Budkach Nowych, Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół w Osieku Małym, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Trzęśniewie, Oddział Przedszkolny przy SP Dobrów, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Żukach, Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej, Oddział Przedszkolny przy SP w Rozalinie, Samorządowe Przedszkole w Babiaku, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Budzisławiu Kościelnym, Oddziały Przedszkolne przy SP w Rychwale, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Grzymiszewie oraz przedszkola konińskie: Przedszkole nr 5, Przedszkole nr 15, Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 13, Przedszkole nr 4, Przedszkole nr 11 i Przedszkole nr 32.
|
|
W miniony piątek, 20 kwietnia, po przebrnięciu przez sito eliminacji rejonowych i miedzypowiatowych ośmioro recytatorów z regionu konińskiego wzięło udział w XXVII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych i Gimnazjów w MDK nr 2 w Poznaniu. Wśród nich było dwóch recytatorów z Młodzieżowego Domu Kultury – debiutant Jakub Potrzebski z klasy III szkoły podstawowej i gimnazjalista Dawid Śmietański. Młodzieżowy Dom Kultury był również koordynatorem eliminacji oraz wyjazdu na finał konkursu.
|
|
|
|
|
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>
|
|
Strona 1 z 18 |