Aktualności

49800363_2283631665246173_8172410384385310720_o
49800363_2283631665246173_8172410384385310720_o
49813230_2283628175246522_3599747115959451648_o
49813230_2283628175246522_3599747115959451648_o
49838184_2283628281913178_2688635938019475456_o
49838184_2283628281913178_2688635938019475456_o
49308602_2283629731913033_3443475078786842624_o
49308602_2283629731913033_3443475078786842624_o
49315639_2283628688579804_4402980131446980608_o
49315639_2283628688579804_4402980131446980608_o
49336099_2283629375246402_261543854556053504_o
49336099_2283629375246402_261543854556053504_o
49351341_2283629055246434_5140674437078581248_o
49351341_2283629055246434_5140674437078581248_o

W Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbył się III

Festiwal jest odpowiedzią na zwiększone zainteresowanie konkursami muzycznymi dzieci i młodzieży z szkół podstawowych i gimnazjów. W naszym rejonie większość konkursów wokalnych odbywa się w sezonie wiosennym oraz letnim, dlatego tematyka zimowa i świąteczna doskonale uzupełnia propozycję dla uczniów szkół z powiatów: konińskiego, słupeckiego, tureckiego i kolskiego. Celem festiwalu jest oprócz prezentacji dorobku artystycznego wymiana pomysłów oraz kultywowanie naszej tradycji narodowej związanej ze świętami Bożego Narodzenia.

Na scenie zaprezentowało się 52 uczestników w trzech kategorii wiekowych: 

-   klasy I-III Szkoły Podstawowej

-   klasy IV-VI Szkoły Podstawowej

-   klasy VII-VIII Szkoły Podstawowej i Gimnazja

z powiatów: konińskiego, kolskiego, tureckiego i słupeckiego.

Komisja Artystyczna w składzie:

Mariusz Urbaniak- przewodniczący

Anna Ciesielka 

Wojtek Kajzer

postanowiła nagrodzić:

W Kategorii I - Szkoły Podstawowe klasy 1-3  

 

WYRÓŻNIENIE  Łętowska Amelka

WYRÓŻNIENIE  Gradomska Justyna 

WYRÓŻNIENIE  Witkowska Lidia

III MIEJSCE  Łyskawa Antek

II MIEJSCE   Ziemniak Aleksandra  

I MIEJSCE    Liczbińska Milena 

W Kategorii II - Szkoły Podstawowe klasy 4-6  

 

WYRÓŻNIENIE   Jabłoński Wiktor 

WYRÓŻNIENIE   Kowalska Maria 

WYRÓŻNIENIE   Kukawka Monika

WYRÓŻNIENIE   Michalak Michalina 

WYRÓŻNIENIE   Kraska Wiktoria 

III MIEJSCE  Gostkowska Marta

II MIEJSCE   Rybacka Michalina

I MIEJSCE    Czerniejewska Maria 

 

W Kategorii III - Szkoły Podstawowe klasy 7-8  i Gimnazja   

 

WYRÓŻNIENIE  Wszędybył Gabriela

III MIEJSCE  Kowalewska Wiktoria  

II MIEJSCE   Żelichowska Kinga

I MIEJSCE    Świderski Jakub 

 

Serdecznie gratulujemy :) 

Koordynatorem festiwalu jest Justyna Wysocka